Plastik Kasa Hammaddesi Detay

Plastik Kasa Hammaddesi

Plastik Kasa Hammaddesi: Beyaz ve renkli olarak üretimi yapılmaktadır. İsteğe göre renklendirme yapılabilmektedir. Polietilen, çok çeşitli ürünlerde kullanılan bir termoplastiktir. İsmini monomer haldeki etilenden alır, etilen kullanılarak polietilen üretilir. Plastik endüstrisinde genelde ismi kısaca PE olarak kullanılır. Etilen molekülü C2H4 , aslında çift bağ ile bağlanmış iki CH2?den oluşur.

(CH2=CH2) Polietilenin üretim şekli, etilenin polimerizasyonu ile olur. Polimerizasyon metodu, radikal polimerizasyon, anyonik polimerizasyon, iyon koordinasyon polimerizasyonu ve katyonik polimerizasyon metodları ile olabilir. Bu metodların her biri farklı tipte polietilen üretimi sağlar.

KALİTE Kaliteli Hammadde
TESLİMATHızlı Teslimat
GÜVENİLİRLİKGüvenilir Hizmet
ALIM- SATIMGüncel Değerde

Plastik Kasa Hammaddesi

Özellikleri tiplere göre değişiklik gösterse de harici şartlar ve neme karşı iyi direnç, esneklik, zayıf mekaniksel kuvvet ve üstün kimyasal direnç genel özellikleri olarak sayılabilir. Kaplar, kutular, mutfak eşyaları, kaplamalar, boru ve tüpler, oyuncaklar, kablolarda yalıtkan tabakalar, paketleme ve ambalaj filmleri gibi çok yaygın bir kullanım alanı olup düşük maliyetlidir. Polietilenin sınıflandırılması polietilen yoğunluk ve kimyasal özellikleri baz alınarak çeşitli kategorilerde yapılır. Mekanik özellikleri, moleküler ağırlığı, kristal yapısı ve dallanma tipine bağlıdır. HDPE Yüksek Yoğunluklu Polietilen Elteks Hammadde ; Firmamız tarafından Siyah Elteks , Beyaz Elteks , Mavi Elteks , Şeffaf Elteks başta olmak üzere Kırmızı Elteks , Yeşil Elteks , Sarı Elteks ve diğer tüm renklerde satışı yapılmaktadır. Elteks Üretimi Son Teknoloji Geridönüşüm Makinalarında , Uzman personellerimiz tarafından büyük titizlikle üretilen ürünlerin satışşını yapmaktadr.Satış öncesi tüm kalite kontrol testleri yapılmaktadır.

Plastik Kasa Hammaddesi Renk seçenekleri

Beyaz ve renkli olarak üretimi yapılmaktadır. İsteğe göre renklendirme yapılabilmektedir. Polipropilen , otomotiv sektöründe, plastik kasa üretiminde, inşaat sektöründe (yalıtım, kroşe, paspas, konik ayak vs.), kova, saksı, masa, sandalye ve çeşitli plastik oyuncak sektöründe kullanılmaktadır. Monomer propilenin polimer hale getirilmesi ile elde edilen polipropilen kimyasal solventlere (asit ve bazlar) karşı aşırı derecede dirençlidir. Naturel, süt beyaz ve renkli çeşitlerimiz mevcuttur. İsteğe göre renklendirme yapılmaktadır. Plastik Kasa Üretimi, Plastik Saksı Üretimi, Plastik Masa Üretimi, Plastik Sandalye Üretimi, Plastik Kova Üretimi ve sayamadığımız birçok alanda ürünlerimizi kullanabililirsiniz...

Plastik Kasa Hammaddesi kullanıldığı alanlar

Polipropilen , otomotiv sektöründe, plastik kasa üretiminde, inşaat sektöründe (yalıtım, kroşe, paspay, konik ayak vs.), kova, saksı, masa, sandalye ve çeşitli plastik oyunak sektöründe kullanılmaktadır. Monomer propilenin polimer hale getirilmesi ile elde edilen polipropilen kimyasal solventlere (asit ve bazlar) karşı aşırı derecede dirençlidir. Aşağıda firmamızın geri dönüşümden üretmiş oldğu polipropilen granülün değişik renklerinin fotoğrafları bulunmaktadır. Geri dönüşüm plastikten üretilen kahverengi polipropilen granül. En yaygın ticari polipropilenin , kristal yapısı düşük yoğunluklu polietilen (LDPE) ve yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) arasında bir seviyeye sahiptir. Young modülü (elastizite modülü) de orta seviyededir. Bununla beraber, LDPE’den daha az sert ve HDPE ‘den çok daha az gevrektir. Bu polipropilenin ABS gibi mühendislik plastiklerinin yerine kullanılmasına izin verir.

Plastik Kasa Hammaddesi

PE = Polietilen, yorulmaya karşı çok iyi direnç gösterir. Düşük maliyetlidir, iyi bir darbe dayanımı vardır. Sürtünme katsayısı düşük olup, çok iyi elektrik yalıtımı sağlar. Kimyasal direnci iyidir. Tüm termoplastik işleme proseslerine uygundur. Polipropilenin, erime sıcaklığı 160 santigrat derece civarındadır. Buna karşın şu dezavantajlara sahiptir. UV ışını dayanımı azdır, yüksek termal genleşme gösterir. Boya ve kaplaması zordur. Dış hava şartlarına dayanımı azdır, oksitlenmeye açıktır. Yanıcı olup, klor içeren solventler ile etkileşime girer.

Bu malzeme türünden, deterjan kutu kapakları, margarin kapları gibi malzemeler üretilir. Geri dönüşümü ile sentetik halı tabanı, çeşitli plastik oyuncak, kırtasiye malzemeleri ve benzeri ürünler imal edilebilir.

Kimyasal ve fiziksel özellikleri: En yaygın ticari polipropilenin , kristal yapısı düşük yoğunluklu polietilen (LDPE) ve yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) arasında bir seviyeye sahiptir. Young modülü (elastizite modülü) de orta seviyededir. Bununla beraber, LDPE den daha az sert ve HDPE den çok daha az gevrektir. Bu polipropilenin ABS gibi mühendislik plastiklerinin yerine kullanılmasına izin verir. Polipropilen, yorulmaya karşı çok iyi direnç gösterir. Düşük maliyetlidir, iyi bir darbe dayanımı vardır. Sürtünme katsayısı düşük olup, çok iyi elektrik yalıtımı sağlar. Kimyasal direnci iyidir. Tüm termoplastik işleme proseslerine uygundur. Polipropilenin, erime sıcaklığı 160 oC civarındadır.

Bu malzeme türünden, deterjan kutu kapakları, margarin kapları gibi malzemeler üretilir. Geri dönüşümü ile sentetik halı tabanı, çeşitli plastik oyuncak, kırtasiye malzemeleri ve benzeri ürünler imal edilebilir. Enjeksiyon ve tekstil sektörünün vazgeçilmez hammaddesidir. Aradığınız kalite Serkan Polimer de. Renkli granüllerimizin tedariğinde geniş bir renk yelpazesi kullanmaktayız. Bunun yanı sıra müşterilerimizin istekleri doğrultusunda, istedikleri özel renk granül de sağlamaktayız.